Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK


MM3  Pelatut ottelut:
          
19.05.13
Vantaa-PuMu 0-2 (3-8,1-4)
Kouvola-Rekola 2-0 (6-4,8-7)
20.05.13
Lahti-Hämeenlinna 0-2 (0-11,0-12)
21.05.13
Espoo-Rekola 0-2 (0-9,2-4)
CobraTeam-Otakoppi 2-0 (16-3,4-3)
22.05.13
Vihti-Vantaa 0-2 (4-5,1-3)
23.05.13
Riihimäki-Otakoppi 2-0 (6-5,8-4)
26.05.13
Lammi-Kouvola 0-2 (2-13,8-11)
Hämeenlinna-Vihti 2-0 (3-1,11-7)
27.05.13
Vantaa-Otakoppi 2-0 (7-2,12-2)
29.05.13
Lahti-Kouvola 1-2 (16-11,2-3,0-1)
CobraTeam-Lammi 2-0 (11-6,13-4)
Otakoppi-Rekola 2-1 (4-6,11-6,9-0)
30.05.13
Vihti-Riihimäki 1-0 (12-12,4-3)
03.06.13
Vihti-Otakoppi 0-2 (2-9,2-3)
05.06.13
CobraTeam-Riihimäki 2-1 (5-0,0-10,0-0,5-3)
Otakoppi-Vantaa 0-2 (2-13,4-5)
Rekola-PuMu 1-2 (4-7,3-2,0-1)
08.06.13
Vantaa-Lahti 2-0 (12-5,7-6)
Vihti-Kouvola 2-1 (4-9,9-3,1-0)
09.06.13
Rekola-Lammi 2-1 (0-7,3-2,2-0)
Espoo-Kouvola 2-1 (7-6,3-4,0-0,2-1)
11.06.13
Espoo-PuMu 0-1 (0-9,2-2)
Riihimäki-Hämeenlinna 2-1 (1-7,3-2,2-1)
12.06.13
Rekola-Vantaa 1-2 (3-6,4-3,1-2)
Lammi-Lahti 0-2 (4-6,1-4)
13.06.13
Hämeenlinna-CobraTeam 2-1 (2-1,1-4,5-3)
15.06.13
PuMu-CobraTeam 2-1 (16-1,2-9,2-0)
16.06.13
Kouvola-Lahti 0-2 (6-8,0-2)
17.06.13
Vantaa-Vihti 1-0 (5-3,3-3)
18.06.13
PuMu-Vantaa 2-0 (15-5,10-4)
Espoo-Otakoppi 2-0 (13-1,5-4)
19.06.13
Kouvola-Riihimäki 2-0 (5-3,5-2)
Lahti-CobraTeam 1-2 (8-5,2-4,0-1)
Lammi-Hämeenlinna 0-2 (0-10,0-8)
26.06.13
Lammi-CobraTeam 0-2 (3-17,6-13)
Riihimäki-Kouvola 2-0 (11-4,6-1)
Otakoppi-PuMu 0-2 (1-16,5-9)
27.06.13
Hämeenlinna-Riihimäki 2-0 (16-2,4-0)
29.06.13
Otakoppi-Hämeenlinna 0-2 (3-15,9-10)
30.06.13
Kouvola-Lammi 2-0 (8-7,9-4)
01.07.13
PuMu-Vihti 2-0 (17-1,16-3)
03.07.13
Kouvola-PuMu 1-0 (8-8,4-3)
04.07.13
Riihimäki-Lahti 1-0 (9-7,2-2)
06.07.13
Lammi-Espoo 0-2 (6-10,10-12)
07.07.13
Lahti-Vihti 2-0 (3-1,5-3)
10.07.13
Riihimäki-Lammi 2-0 (12-0,8-1)
11.07.13
Hämeenlinna-Lahti 2-0 (15-3,10-7)
20.07.13
Lammi-Vantaa 2-0 (8-2,9-5)
21.07.13
Rekola-Espoo 1-0 (8-5,5-5)
22.07.13
Vantaa-Hämeenlinna 0-2 (2-6,4-5)
23.07.13
CobraTeam-Lahti 2-1 (8-3,2-4,0-0,3-2)
24.07.13
Vantaa-Kouvola 1-2 (4-3,3-6,0-2)
25.07.13
PuMu-Hämeenlinna 0-1 (2-2,3-7)
27.07.13
Lahti-Espoo 2-0 (18-14,13-12)
Kouvola-CobraTeam 2-1 (4-3,13-14,2-0)
PuMu-Lammi 2-0 (21-2,23-2)
28.07.13
Vihti-Rekola 1-2 (11-4,10-16,0-0,1-3)
29.07.13
Vantaa-Espoo 2-0 (4-0,6-1)
30.07.13
Riihimäki-CobraTeam 2-1 (1-5,8-3,1-0)
31.07.13
Rekola-Lahti 0-2 (3-8,3-5)
02.08.13
Riihimäki-PuMu 2-1 (3-2,0-2,3-1)
04.08.13
Hämeenlinna-Espoo 2-0 (19-6,14-1)
Vihti-PuMu 0-2 (9-10,5-21)
05.08.13
CobraTeam-Hämeenlinna 0-2 (3-11,4-6)
06.08.13
Lahti-Lammi 2-0 (12-4,4-3)
Espoo-Vantaa 0-2 (2-5,3-12)
07.08.13
Otakoppi-Vihti 2-0 (8-2,27-9)
Rekola-Riihimäki 1-2 (1-7,2-1,1-2)
08.08.13
PuMu-Rekola 2-1 (4-9,8-4,2-1)
09.08.13
Lahti-Riihimäki 0-2 (4-5,4-6)
11.08.13
Kouvola-Hämeenlinna 1-2 (3-8,4-2,0-1)
Lammi-Vihti 2-1 (11-7,4-7,3-0)
12.08.13
CobraTeam-Vantaa 1-2 (5-4,7-8,0-0,0-1)
PuMu-Otakoppi 2-0 (13-1,18-1)
13.08.13
Espoo-Riihimäki 2-1 (5-10,8-1,3-1)
14.08.13
Vantaa-Rekola 2-1 (8-6,6-7,1-0)
15.08.13
Hämeenlinna-Lammi 2-0 (14-4,7-0)
16.08.13
Vihti-Espoo 0-2 (4-12,4-6)
CobraTeam-Rekola 2-0 (4-2,12-1)
18.08.13
Lahti-PuMu 0-2 (2-19,2-11)
Kouvola-Otakoppi 2-0 (4-2,12-9)
20.08.13
Espoo-Vihti 2-0 (14-1,13-2)
Lammi-Riihimäki 0-2 (5-9,2-5)
21.08.13
CobraTeam-Kouvola 1-2 (9-10,7-5,0-0,2-3)
Rekola-Otakoppi 2-1 (7-19,6-1,1-0)
23.08.13
Riihimäki-Vantaa 2-0 (5-0,5-3)
24.08.13
Otakoppi-Lahti 2-0 (12-5,14-10)
25.08.13
PuMu-Espoo 2-0 (11-7,23-6)
Rekola-Vihti 2-0 (2-0,1-0)
27.08.13
Espoo-CobraTeam 2-0 (5-1,8-7)
31.08.13
Otakoppi-Lammi 1-0 (17-7,4-4)
Vihti-CobraTeam 0-1 (0-10,3-3)
01.09.13
Hämeenlinna-Kouvola 1-0 (2-1,2-2)
04.09.13
Otakoppi-Espoo 0-2 (5-8,1-3)
05.09.13
Hämeenlinna-Rekola 2-0 (2-0,9-2)
          
09-05-2013 21:40:38       SARJATAULUKKO                                       
MM3 MIEHET MkS ETELÄLOHKO                                                     
JOUKKUE     OTT 3P 2P TP 1P 0P JAKSOT   JUOKS    P                            
                                                                              
LOHKO A                                                                       
PuMu         16  9  4  0  1  2 26-  7 (341-120) 36                            
Vantaa       16  6  4  0  1  5 20- 15 (173-157) 27                            
Espoo        16  6  2  0  0  8 16- 16 (201-230) 22                            
Rekola       16  2  4  0  6  4 17- 23 (148-200) 20                            
Otakoppi     16  3  2  0  1 10 10- 23 (205-264) 14                            
Vihti        16  0  2  0  2 12  5- 27 (135-275)  6                            
LOHKO B                                                                       
Hämeenlinna  16 11  4  0  1  0 29-  4 (260- 87) 42                            
Riihimäki    16  6  5  0  2  3 23- 13 (173-136) 30                            
Kouvola      16  5  5  0  3  3 22- 15 (196-183) 28                            
CobraTeam    16  4  4  0  6  2 21- 19 (214-172) 26                            
Lahti        16  6  0  0  3  7 15- 19 (180-234) 21                            
Lammi        16  1  1  0  1 13  5- 28 (139-307)  6                            

©2018 Cobra Team Hyvinkää - suntuubi.com