Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

 

Pelipäivät:
18.5 cobra-vihti
 21.5 cobra-otakoppi
 28.5 cobra-rekola
 1.6  tahko-cobra
 5.6 cobra-lahti
 13.6 espoo-cobra
 18.6 vihti-cobra
 (tauko)
 19.7 pumu-cobra
 25.7 rekola-cobra
 30.7 vantaa-cobra
 9.8 lahti-cobra
 13.8 cobra-pumu
 20.8 cobra-espoo
 28.8 cobra-vantaa
 30.8 otakoppi-cobra
 
                         
                      
MM3  Pelatut ottelut:
          
14.05.12
Vantaa-Vihti 0-2 (2-3,5-7)
16.05.12
Espoo-PuMu 2-0 (4-3,12-4)
18.05.12
CobraTeam-Vihti 1-0 (4-3,2-2)
21.05.12
Vantaa-Lahti 2-0 (5-2,10-3)
CobraTeam-Otakoppi 2-0 (8-4,5-2)
24.05.12
Otakoppi-Vihti 1-2 (15-6,14-18,1-2)
28.05.12
CobraTeam-Rekola 1-0 (3-3,3-3,1-0)
Vantaa-Otakoppi 2-0 (12-1,4-2)
30.05.12
Lahti-PuMu 0-2 (7-8,2-3)
Espoo-Vantaa 0-2 (0-3,1-22)
Vihti-Rekola 2-1 (1-4,5-3,1-0)
04.06.12
Vihti-PuMu 2-1 (8-9,6-2,1-0)
05.06.12
CobraTeam-Lahti 2-0 (6-3,5-2)
09.06.12
Lahti-Vihti 1-2 (6-5,1-4,0-1)
11.06.12
Vantaa-Espoo 1-0 (5-0,6-6)
13.06.12
Espoo-CobraTeam 1-2 (8-7,7-15,1-1,1-2)
Vihti-Vantaa 2-0 (12-8,2-0)
14.06.12
Otakoppi-Rekola 2-1 (5-8,8-6,0-0,3-1)
PuMu-Lahti 2-0 (11-10,17-4)
17.06.12
Rekola-Otakoppi 2-0 (8-4,2-1)
18.06.12
Lahti-Vantaa 0-2 (1-12,4-6)
Vihti-CobraTeam 1-2 (1-5,5-4,0-1)
20.06.12
Rekola-Vantaa 0-2 (2-10,3-5)
PuMu-Otakoppi 1-0 (10-3,3-3)
27.06.12
Espoo-Vihti 0-2 (0-17,2-9)
28.06.12
PuMu-Espoo 2-0 (18-9,27-11)
30.06.12
Otakoppi-Lahti 1-2 (17-4,9-12,0-1)
19.07.12
PuMu-CobraTeam 2-0 (8-7,4-2)
23.07.12
Vantaa-PuMu 0-1 (6-6,5-7)
25.07.12
Rekola-CobraTeam 0-2 (3-6,4-7)
30.07.12
Vantaa-CobraTeam 2-1 (2-3,11-1,3-1)
02.08.12
Otakoppi-PuMu 1-0 (7-5,8-8)
04.08.12
Lahti-Espoo 0-2 (6-9,3-7)
05.08.12
Rekola-PuMu 0-2 (3-4,2-3)
06.08.12
Vihti-Otakoppi 1-0 (5-4,6-6)
09.08.12
Lahti-CobraTeam 0-2 (3-5,1-7)
Otakoppi-Vantaa 1-2 (3-9,8-6,0-1)
11.08.12
Vihti-Lahti 1-2 (5-10,3-2,0-1)
Espoo-Rekola 2-0 (2-1,8-2)
13.08.12
CobraTeam-PuMu 2-0 (5-3,8-1)
Vantaa-Rekola 2-0 (10-6,5-0)
16.08.12
PuMu-Vantaa 0-1 (7-7,2-7)
17.08.12
Vihti-Espoo 1-0 (1-1,4-4,1-0)
18.08.12
Lahti-Otakoppi 1-0 (5-4,3-3)
20.08.12
CobraTeam-Espoo 2-0 (12-3,6-4)
22.08.12
Rekola-Lahti 2-0 (7-5,7-5)
25.08.12
Otakoppi-Espoo 0-1 (7-16,4-4)
26.08.12
Rekola-Vihti 2-0 (5-3,4-3)
28.08.12
PuMu-Vihti 2-0 (9-2,9-2)
CobraTeam-Vantaa 2-0 (8-4,7-5)
30.08.12
Otakoppi-CobraTeam 2-0 (15-7,21-1)
01.09.12
Espoo-Lahti 1-2 (2-4,1-0,0-1)
02.09.12
PuMu-Rekola 2-0 (10-2,11-1)
05.09.12
Espoo-Otakoppi 2-1 (1-2,10-3,2-0)
Lahti-Rekola 2-1 (12-2,7-11,1-0)
09.09.12
Rekola-Espoo 0-1 (4-10,5-5)
          
09-11-2012 21:05:57       SARJATAULUKKO                                       
MM3 MIEHET MkS ETELÄLOHKO                                                     
JOUKKUE     OTT 3P 2P TP 1P 0P JAKSOT   JUOKS    P                            
                                                                              
CobraTeam    14  7  4  0  1  2 21-  8 (163-139) 30                            
PuMu         14  7  2  0  1  4 17-  8 (212-154) 26                            
Vantaa       14  6  4  0  0  4 18-  9 (196-108) 26                            
Vihti        14  3  6  0  2  3 18- 13 (154-143) 23                            
Espoo        14  3  3  0  3  5 12- 15 (150-203) 18                            
Rekola       14  3  0  0  4  7  9- 20 (111-164) 13                            
Otakoppi     14  1  2  0  4  7  9- 19 (184-198) 11                            
Lahti        14  0  5  0  1  8 10- 22 (131-192) 11  

MIEHET aluesarja

JOUKKUE OT 3p 2p tp 1p 0p JAKSOT JUOKSUT P
Tahko C96 9 8 0 0 1 0 17 - 2 205 - 77 25
Lammin Luja 10 4 3 0 2 1 15 - 8 182 - 117 20
Cobra 2 8 5 2 0 0 1 14 - 4 140 - 78 19
Kepe 9 4 1 0 2 2 12 - 8 176 - 97 16
Tahko C-Team 10 3 3 0 0 4 10 - 9 162 - 140 15
Kipe06 8 2 3 0 1 2 11 - 9 143 - 157 13
Espoo 6 3 0 0 2 1 8 - 6 122 - 68 11
Jana 9 2 1 0 1 5 6 - 11 104 - 130 9
Viki 10 1 0 0 1 8 3 - 16 112 - 211 4
Vipa M3 8 0 2 0 0 6 3 - 12 71 - 181 4
Kepe Päristys 7 0 0 0 0 7 0 - 14 48 - 209 0

 

 

 

Runkosarjan ottelut
  Vipa M3 - Kipe06 2-1  (7-6,5-14,3-2s)  
  Vipa M3 - Jana 0-2  (7-8,1-9)  
  Viki - Jana 0-1  (4-4,1-8) Kisakuja 08700 Lohja klo 15:00 
  Viki - Kepe Päristys 2-0  (11-5,14-8) Kisakuja 08700 Lohja klo 18:00 
  Tahko C-Team - Tahko C96 0-2  (1-7,4-18) Sveitsin kenttä - Aleksis Kivenkatu 17, Hyvinkää 
  Kipe06 - Kepe Päristys 2-0  (16-9,9-5) Kinnari klo 12.00 
  Lammin Luja - Cobra 2 1-2  (6-7,5-4,0-0s 1-2k) Hakkalan kenttä Lammi Klo.18.00 
  Kepe - Kepe Päristys 2-0  (22-0,26-1) Koivikon kenttä,Savio 
Espoo - Tahko C96 0-2  (2-4,4-5) Martinlaakso 
  Vipa M3 - Tahko C96 0-2  (5-7,6-23)  
  Kepe Päristys - Cobra 2 0-2  (9-10,2-6) Koivikon kenttä, klo 18.00 
  Kepe Päristys - Jana 0-2  (2-7,1-10) Koivikon kenttä 
Vipa M3 - Viki 1-0  (6-4,6-6)  
  Viki - Kipe06 1-2  (10-9,11-27,0-2s) Kisakuja 08700 Lohja klo 18:00 
Vipa M3 - Cobra 2 0-2  (5-13,5-7)  
  Lammin Luja - Espoo 2-1  (9-14,11-10,1-0s) Hakkalan kenttä Lammi Klo.14.00 
  Cobra 2 - Jana 2-0  (3-2,17-3) sveitsi 
  Lammin Luja - Tahko C96 0-2  (8-12,1-12) Hakkalan kenttä Lammi Klo.14.00 
  Cobra 2 - Tahko C-Team 2-0  (14-1,12-0) sveitsi 
  Kepe - Tahko C96 2-1  (5-4,6-12,6-1s) Koivikon kenttä,Savio 
  Tahko C96 - Cobra 2 2-0  (12-1,10-8) Sveitsin kenttä, klo 18 
Kipe06 - Lammin Luja 2-1  (10-5,2-8,1-0s) Kinnari klo 18.00 
  Lammin Luja - Kepe Päristys 2-0  (25-0,7-1) Hakkalan kenttä Lammi Klo.14.00 
  Tahko C-Team - Viki 2-0  (7-6,8-1) Sveitsin kenttä - Aleksis Kivenkatu 17, Hyvinkää 
  Espoo - Kipe06 1-2  (13-1,9-10,0-1s) Mailapuisto, Espoonlahti 
  Tahko C96 - Viki 2-0  (14-2,12-3) Sveitsin kenttä, klo 18 
  Cobra 2 - Kepe 2-1  (2-4,8-2,1-0s) viertola 
  Jana - Tahko C-Team 1-2  (2-7,10-9,1-4s) Kansanpuisto klo 15 
  Lammin Luja - Vipa M3 2-0  (18-1,14-2) Hakkalan kenttä Lammi Klo.14.00 
  Tahko C-Team - Lammin Luja 0-2  (6-8,3-5) Sveitsin kenttä - Aleksis Kivenkatu 17, Hyvinkää 
  Jana - Kepe 0-2  (0-8,11-13) Kansanpuisto klo18 
  Kepe - Vipa M3 2-0  (11-3,22-2) Koivikon kenttä,Savio 
Viki - Cobra 2 0-2  (5-15,7-12) Kisakuja 08700 Lohja klo 18:00 
  Kipe06 - Tahko C-Team 0-2  (3-10,5-20) Kinnari klo 13.00 
  Kepe - Lammin Luja 1-2  (7-3,4-9,0-2s) Koivikon kenttä,Savio 
Jana - Lammin Luja 0-1  (5-9,6-6)  
  Viki - Kepe 0-2  (2-8,9-13) Kisakuja 08700 Lohja klo 18:00 
  Tahko C-Team - Vipa M3 1-0  (13-3,4-4) Viertolan kenttä - Pappilankatu 41, Hyvinkää 
  Tahko C96 - Kipe06 2-0  (21-1,12-5) Sveitsin kenttä 
  Espoo - Cobra 2 22.08.2012 Matinlahti 
  Kipe06 - Jana 2-0  (10-4,9-5) Kinnari klo 13.00 
  Lammin Luja - Viki 2-0  (9-3,13-7) Hakkalan kenttä Lammi Klo.14.00 
  Kepe Päristys - Tahko C-Team 0-2  (4-29,1-17) Koivikon kenttä, klo 14.00 
  Cobra 2 - Kipe06 28.08.2012 sveitsi 
Tahko C96 - Jana 2-0  (12-5,7-4) Sveitsin kenttä 
  Kepe - Espoo 0-2  (7-11,4-6) Koivikon kenttä,Savio 
  Kepe - Tahko C-Team 0-1  (5-7,3-3) Koivikon kenttä,Savio 
Espoo - Viki 2-0  (10-0,15-6) Mailapuisto, Espoonlahti 
  Tahko C-Team - Espoo 0-2  (7-18,2-10) Sveitsin kenttä - Aleksis Kivenkatu 17, Hyvinkää 
Tahko C96 - Kepe Päristys 07.09.2012 Sveitsin kenttä 
Jana - Espoo 08.09.2012 Kansanpuisto klo 15 
Kepe Päristys - Vipa M3 09.09.2012 Koivikon kenttä, klo 14.00 
Espoo - Kepe Päristys 12.09.2012 Matinkylä 
Kipe06 - Kepe 13.09.2012 Kinnari klo 16.00 
Espoo - Vipa M3 15.09.2012 Mailapuisto, Espoonlahti 

 

 

©2018 Cobra Team Hyvinkää - suntuubi.com