Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

 

Pelipäivät:

18.5 cobra - kipe
27.5 cobra - vihti
31.5 cobra - tahko
10.6 lahti - cobra
17.6 hrt - cobra
23.6 riipe - cobra
21.7 cobra - riipe
26.7 vantaa - cobra
2.8 cobra - hrt
6.8 vihti - cobra
9.8 pumu - cobra
13.8 tahko - cobra
17.8 kipe - cobra
20.8 cobra - lahti
23.8 cobra - vantaa
31.8 cobra - pumu

MM3  Pelatut ottelut:
          
16.05.10
Tahko-Vihti 2-1 (0-11,5-1,3-1)
17.05.10
HardRockTea-Vantaa 1-2 (6-0,4-9,0-1)
Lahti-Riihimäki 1-0 (11-4,2-2)
18.05.10
CobraTeam-Järvenpää 2-0 (9-7,18-1)
20.05.10
Vihti-PuMu2 2-1 (4-8,9-6,4-0)
22.05.10
Lahti-Tahko 2-0 (8-2,10-4)
24.05.10
HardRockTea-Lahti 1-2 (5-9,7-0,3-3,0-2)
27.05.10
PuMu2-HardRockTea 2-0 (3-2,9-4)
CobraTeam-Vihti 2-1 (2-8,6-1,2-1)
30.05.10
Järvenpää-Riihimäki 0-2 (3-8,0-7)
Vantaa-Lahti 0-2 (3-6,3-7)
31.05.10
CobraTeam-Tahko 1-2 (6-4,3-5,2-3)
01.06.10
HardRockTea-Vihti 1-0 (5-4,5-5)
Vantaa-Riihimäki 0-2 (3-4,1-3)
Järvenpää-PuMu2 0-2 (0-3,3-15)
06.06.10
Tahko-HardRockTea 2-1 (11-3,5-7,0-0,4-0)
07.06.10
Vantaa-Järvenpää 2-0 (11-9,6-3)
08.06.10
HardRockTea-Riihimäki 0-2 (1-13,2-7)
10.06.10
Lahti-CobraTeam 1-2 (9-7,6-7,2-3)
11.06.10
Vihti-Vantaa 2-1 (1-11,4-1,1-0)
13.06.10
Lahti-Vihti 1-0 (1-1,11-1)
14.06.10
Vantaa-HardRockTea 0-1 (3-8,5-5)
17.06.10
HardRockTea-CobraTeam 0-2 (2-6,7-13)
19.06.10
PuMu2-Lahti 2-0 (11-6,6-1)
21.06.10
Tahko-Vantaa 0-2 (2-8,1-3)
Lahti-HardRockTea 0-1 (4-5,9-9)
23.06.10
Riihimäki-CobraTeam 1-2 (14-0,1-2,2-2,3-4)
30.06.10
Tahko-Riihimäki 0-2 (6-12,2-16)
01.07.10
Riihimäki-HardRockTea 2-0 (10-5,10-2)
Riihimäki-Vantaa 2-0 (9-1,3-2)
07.07.10
Riihimäki-Vihti 2-0 (8-3,14-5)
11.07.10
Järvenpää-Vihti 1-2 (9-4,11-12,1-2)
15.07.10
HardRockTea-Järvenpää 2-0 (11-3,9-3)
17.07.10
PuMu2-Riihimäki 2-0 (6-4,13-8)
18.07.10
Lahti-Vantaa 2-0 (5-3,11-3)
Vihti-Tahko 2-1 (2-7,7-6,2-1)
21.07.10
CobraTeam-Riihimäki 2-1 (11-13,11-4,3-2)
22.07.10
Vihti-Järvenpää 2-0 (8-4,9-3)
23.07.10
Tahko-Järvenpää 1-2 (6-4,2-4,0-1)
26.07.10
HardRockTea-PuMu2 0-1 (4-19,7-7)
Vantaa-CobraTeam 0-2 (7-8,3-17)
27.07.10
Järvenpää-Lahti 2-0 (8-3,7-6)
30.07.10
Riihimäki-Lahti 2-1 (11-3,3-6,2-0)
31.07.10
PuMu2-Vantaa 2-0 (11-10,10-4)
01.08.10
Lahti-Järvenpää 1-2 (11-1,5-6,4-6)
02.08.10
CobraTeam-HardRockTea 1-2 (8-9,7-5,1-4)
PuMu2-Vihti 2-0 (18-0,12-1)
06.08.10
Vihti-CobraTeam 2-0 (8-4,8-7)
Tahko-Lahti 0-2 (3-4,2-9)
07.08.10
Riihimäki-PuMu2 0-2 (0-9,8-12)
08.08.10
Vihti-Lahti 1-0 (7-7,7-3)
09.08.10
HardRockTea-Tahko 2-1 (2-6,6-1,2-2,2-1)
PuMu2-CobraTeam 1-0 (14-14,4-2)
10.08.10
Järvenpää-Vantaa 0-2 (2-12,2-6)
12.08.10
Lahti-PuMu2 0-2 (9-10,3-18)
13.08.10
Tahko-CobraTeam 2-0 (6-5,12-2)
Vihti-Riihimäki 0-2 (2-7,0-13)
15.08.10
PuMu2-Järvenpää 2-0 (6-3,5-2)
16.08.10
Vihti-HardRockTea 2-0 (5-2,11-4)
Vantaa-Tahko 0-2 (8-13,1-9)
17.08.10
Järvenpää-CobraTeam 0-2 (6-10,6-11)
18.08.10
Riihimäki-Järvenpää 2-0 (1-0,1-0)
19.08.10
Vantaa-PuMu2 1-2 (5-4,0-3,1-1,1-3)
20.08.10
CobraTeam-Lahti 2-0 (12-0,8-7)
21.08.10
Järvenpää-Tahko 0-1 (2-14,4-4)
23.08.10
CobraTeam-Vantaa 2-0 (10-6,6-1)
24.08.10
Tahko-PuMu2 0-2 (3-6,1-6)
25.08.10
Vantaa-Vihti 2-0 (16-3,5-3)
27.08.10
Riihimäki-Tahko 2-0 (3-2,1-0)
28.08.10
Järvenpää-HardRockTea 0-2 (7-12,2-11)
29.08.10
PuMu2-Tahko 2-1 (2-4,6-3,1-0)
31.08.10
CobraTeam-PuMu2 1-0 (14-8,4-4)
          
09-01-2010 17:46:47       SARJATAULUKKO                                       
MM3 MIEHET MkS ETELÄLOHKO                                                     
JOUKKUE     OTT 3P 2P TP 1P 0P JAKSOT   JUOKS    P                            
                                                                              
PuMu2        16 10  4  0  1  1 27-  5 (276-147) 39                            
Riihimäki    16 10  1  0  2  3 24- 10 (228-131) 34                            
CobraTeam    16  6  5  0  2  3 23- 13 (263-210) 30                            
Lahti        16  4  3  0  3  6 15- 17 (201-200) 21                            
Vihti        16  3  5  0  2  6 17- 18 (166-228) 21                            
HardRockTeam 16  2  5  0  3  6 14- 19 (185-221) 19                            
Tahko        16  2  4  0  4  6 15- 23 (160-181) 18                            
Vantaa       16  4  1  0  2  9 12- 22 (162-194) 16                            
Järvenpää    16  1  2  0  1 12  7- 27 (133-262)  8                            

-maakuntasarja-              

 

Maakuntasarja tilastot
Pelaaja Ottelut (16) Lyödyt Tuodut Yhteensä
Joonas Pennanen 13 3+27 31 61
Pasi Koskinen 16 2+15 35 52
Jukka Eloranta 15 1+27 24 52
Kari Kuusiniemi 11 3+40 7 50
Sami Järvinen 15 2+27 21 50
Tero Nuora 15 2+18 25 45
Marko Keränen 12 1+5 34 40
Kari Ronni 14 14 24 38
Ville Kivelä 7 3+18 12 33
Juuso Kärnä 16 6 18 24
Markku Kuusiniemi 10 5 17 22
Kai Kolehmainen 11 7 7 14
Juha Kotala 4 1 2 3
Mikko Tiilola 3 2 1 3
Markku Uusipaavalniemi 4  2 0 2

19.5.2010

ronni 0/4, keränen 0/3, kossu 2/4, jukka 3/3, junnu 4/4, tero 3/1, joonas 2/3, kaitsu 0/1, juuso 1/3. pelinjohtaja/jokeri kari kuusiniemi

10.6.2010

juuso 1/1, kerä 0/5, kossu 0/2, jukka 2/3, tero 2/3, karra 8/0, make 0/1, kaitsu 1/0, mikko 1/1, jani 1/2

17.6.2010

Ville 1+3/3, Ronni 0/1, Make 1/2, Kossu 1/3, Jukka 0/1, Tero 1/4, Joonas 1/3, Junnu 3/1, Kaitsu 1/0, Karra 3/0, Juuso 0/1

 

 

 

MIEHET aluesarja

JOUKKUE OT 3p 2p tp 1p 0p JAKSOT JUOKSUT P
Cobra II 12 8 4 0 0 0 22 - 2 275 - 115 32
Kipe III 12 9 1 0 1 1 20 - 4 298 - 104 30
Tahko C94 12 5 6 0 1 0 22 - 7 210 - 122 28
Rekola 12 8 1 0 1 2 19 - 6 219 - 89 27
OtaKoppi 12 5 3 0 2 2 17 - 9 265 - 128 23
Espoo MAS 12 5 1 0 1 5 13 - 11 195 - 116 18
Puristus 12 3 2 0 4 3 13 - 15 176 - 145 17
Roihu 12 3 2 0 2 5 12 - 14 160 - 170 15
Tahko IV 12 3 2 0 1 6 10 - 14 191 - 167 14
Kepe Päristys 12 2 2 0 1 7 9 - 18 121 - 259 11
Haarajoki 12 2 0 0 2 8 6 - 20 143 - 322 8
Vipa Äijät 12 1 0 0 1 10 3 - 22 98 - 267 4
Päpe 12 0 0 0 0 12 0 - 24 47 - 394 0



Runkosarjan ottelut
! Rekola - OtaKoppi 2-1  (7-12,9-7,2-1s) Rekolan kenttä
  Roihu - Espoo MAS 1-2  (3-5,11-6,2-4s) Meilahti
  Päpe - Espoo MAS 0-2  (1-22,6-33) Martinlaakson kenttä
  Tahko IV - Roihu 1-0  (8-5,1-1) Sveitsi
  Kepe Päristys - Cobra II 0-2  (0-15,4-14) Koivikon kenttä
  Kipe III - Roihu 2-0  (16-3,7-1) Kinnarin kenttä klo 17
  Haarajoki - Puristus 0-2  (2-3,3-11) Järvenpää(Kinnari)
  Roihu - Haarajoki 2-0  (9-4,8-7) Väinö Tanner
  Tahko IV - OtaKoppi 0-2  (0-4,7-10) Sveitsi
  Kipe III - Tahko C94 1-2  (6-3,5-8,0-5s) Kinnarin kenttä klo 13
  Espoo MAS - Rekola 0-2  (1-2,0-6) Mailapuisto, Espoo
  Espoo MAS - Vipa Äijät 2-0  (13-0,8-0) Mailapuisto, Espoo
  Roihu - Puristus 2-1  (4-17,4-3,2-1s) Meilahti
  OtaKoppi - Haarajoki 2-0  (26-6,20-4) Tuuliniitty
  Päpe - Cobra II 0-2  (0-16,4-17) Martinlaakson kenttä
  Päpe - Kepe Päristys 0-2  (1-12,1-10) Martinlaakson kenttä
  Kipe III - Vipa Äijät 2-0  (21-3,20-0) Kinnarin kenttä klo 17
  Cobra II - Rekola 2-0  (10-6,11-10) sveitsi
  Tahko IV - Haarajoki 2-1  (8-13,12-4,5-1s) Viertola
  Roihu - Kepe Päristys 2-1  (4-5,6-0,2-2s 2-1k) Meilahti
  Päpe - Puristus 0-2  (0-18,3-7) Martinlaakson kenttä
  Puristus - Espoo MAS 1-0  (11-2,9-9)  
  Rekola - Tahko IV 2-0  (3-2,11-9) Rekolan kenttä
  Puristus - Rekola 0-2  (1-6,1-5)  
  Puristus - Cobra II 0-2  (2-10,1-5)  
  Tahko C94 - Kepe Päristys 2-0  (14-4,7-4)  
  Rekola - Päpe 2-0  (16-3,22-0) Rekolan kenttä
  Tahko IV - Puristus 1-2  (13-6,2-14,0-1s) Viertola
! Kipe III - OtaKoppi 2-0  (16-4,13-3) joudutaan siirtämään
  Cobra II - Tahko IV 1-0  (8-3,11-11) sveitsin kenttä
! Päpe - Haarajoki 0-2  (3-4,8-12) Martinlaakson kenttä
  OtaKoppi - Espoo MAS 1-0  (4-1,2-2) Tuuliniitty
  Tahko IV - Päpe 2-0  (15-0,13-1) Sveitsi
  Tahko C94 - Roihu 1-0  (8-3,9-9)  
  Tahko IV - Kepe Päristys 2-0  (17-4,22-2) Sveitsi
  Kepe Päristys - Kipe III 0-2  (0-7,7-9) Koivikon kenttä
  Tahko C94 - Päpe 2-0  (10-1,13-0)  
  Cobra II - OtaKoppi 1-0  (5-5,21-11) sveitsi
  Cobra II - Kipe III 2-0  (26-5,6-5) sveitsi
! Kepe Päristys - Vipa Äijät 2-1  (6-3,8-9,0-0s 6-5k) Koivikon kenttä
  Espoo MAS - Tahko IV 2-0  (14-4,7-5) Mailapuisto, Espoo
  OtaKoppi - Puristus 2-1  (8-1,11-12,4-1s) Tuuliniitty
  Tahko C94 - Haarajoki 2-1  (8-20,24-9,1-0s)  
  Kepe Päristys - Espoo MAS 0-2  (5-12,1-12) Koivikon kenttä
  OtaKoppi - Kepe Päristys 2-0  (21-0,21-0) Tuuliniitty
  Haarajoki - Espoo MAS 0-2  (4-5,9-16) Järvenpää(Kinnari)
  Kipe III - Tahko IV 2-0  (9-3,16-5) Kinnarin kenttä klo 13
  Puristus - Vipa Äijät 2-0  (8-7,17-3)  
  Vipa Äijät - Tahko C94 0-2  (1-18,3-20)  
  Roihu - Päpe 2-0  (21-5,21-5) Meilahti
  Cobra II - Vipa Äijät 2-0  (10-1,12-2) sveitsi
  Haarajoki - Kepe Päristys 0-2  (1-13,6-13) Järvenpää(Kinnari)
  Puristus - Kipe III 0-2  (1-7,4-9)  
  Tahko C94 - OtaKoppi 2-1  (2-15,5-3,1-1s 2-1k)  
! Espoo MAS - Kipe III 0-2  (9-15,4-5) Mailapuisto, Espoo
! Vipa Äijät - Tahko IV 0-2  (2-8,2-12) Hiidenkirnu
  Rekola - Haarajoki 2-0  (8-0,16-2) Rekolan kenttä
  Roihu - Cobra II 0-2  (0-6,4-7) Väinö Tanner
  Kepe Päristys - Puristus 2-1  (11-6,3-9,3-3s 2-1k) Koivikon kenttä
  Haarajoki - Cobra II 0-2  (3-23,9-15) Järvenpää(Kinnari)
  Rekola - Kepe Päristys 2-0  (22-1,15-3) Rekolan kenttä
  Kipe III - Päpe 2-0  (22-0,23-0) Kinnarin kenttä klo 17
  Tahko IV - Tahko C94 0-2  (5-7,1-11) Viertola
  Rekola - Tahko C94 1-2  (5-2,1-3,0-1s) Rekolan kenttä
! Espoo MAS - Cobra II 1-2  (7-2,3-6,0-1s) Mailapuisto, Espoo
  Vipa Äijät - Roihu 0-2  (3-8,2-13)  
  OtaKoppi - Päpe 2-0  (9-0,22-0) Tuuliniitty
  Vipa Äijät - Haarajoki 0-2  (3-4,14-15)  
  Haarajoki - Kipe III 0-2  (0-18,1-32) Järvenpää(Kinnari)
  Vipa Äijät - Päpe 2-0  (22-2,14-3)  
  Cobra II - Tahko C94 2-1  (10-14,6-5,2-0s) sveitsi
! Espoo MAS - Tahko C94 0-2  (0-1,0-1) Mailapuisto, Espoo
  Vipa Äijät - OtaKoppi 0-2  (1-8,1-10)  
  Tahko C94 - Puristus 2-1  (1-7,6-0,2-1s)  
  Kipe III - Rekola 1-0  (7-3,5-5) Kinnarin kenttä klo 13
! Vipa Äijät - Rekola 0-2  (2-11,0-12) Ojakkala
  Rekola - Roihu 2-0  (5-1,11-4) Rekolan kenttä
  OtaKoppi - Roihu 2-1  (8-5,5-6,10-0s) Tuuliniitty

 

-Aluesarja-

  21.5 2.6 7.6 14.6 22.6 Kevät 13.7 19.7 28.7 19.8 21.8 25.8 Kausi
Antti Ylisaunamäki - - - 0/2 - 0/2 - - - - - - 0/2
Jani Rissanen 2+8/6 3/1 1+5/2 0/1 1+4/1 4+20/11 1+6/1 2/1 4/2 1/0 4/0 2/0 5+39/15
Jani Packalen - - - - - - - - - - 0/2 - 0/2
Jari Mehtonen 2/2 - - - 1/1 3/3 0/1 1+2/3 0/2 0/1 0/7 - 1+5/17
Jerry Mustasilta 0/4 4/4 1/6 - 1/3 6/17 0/3 - - - - - 6/20
Juha Kotala - - - - 1+2/4 1+2/4 1+2/3 3/1 2/2 1/0 6/3 1/1 2+17/14
Markku Kuusiniemi - 4/4 1/1 2/1 3/1 10/7 - 5/0 1/1 0/6 - - 16/14
Marko Oksa - 1/6 1/1 - 1/2 3/9 0/1 0/2 1+3/4 2/0 1+4/5 0/1 1+12/22
Mika Packalen 2/2 1/3 0/4 - - 3/9 0/2 1/1 1+1/8 0/2 0/2 0/2 1+5/26
Mika Turpeinen - - - - 0/2 0/2 1+5/3 1/5 1+3/3 3/1 1+1/4 0/1 3+13/19
Mikko Kärnä - - - - - 0/0 4/4 - - - - 2/0 6/4
Mikko Tiilola 1/0 1/0 - 1/0 1/0 4/0 - - - - 0/1 - 4/1
Olli Korpela 2/2 6/4 3/3 3/3 1/1 15/12 0/1 0/1 0/2 3/1 2/5 1/0

21/22

Timo Pulkkinen 3/1 1+3/7 1+5/2 2/2 2/4 2+15/16 1+4/5 - - 3/2 1+6/5 2/1 4+30/29
Tomi Järvinen - 0/2 - 1/1 - 1/3 - 0/2 1+3/1 - 2+2/4 - 3+6/8
Timo Karhunen - - - - - 0/0 - - - - - - 0/0

 

 

 

©2018 Cobra Team Hyvinkää - suntuubi.com