Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

Tilastot 2009

Aluesarja

JOUKKUE OT 3p 2p tp 1p 0p JAKSOT JUOKSUT P
Cobra II 11 7 4 0 0 0 20 - 2 213 - 87 29
Kipe06 10 7 1 0 0 2 15 - 4 202 - 98 23
Repe 10 6 0 0 2 2 14 - 8 130 - 110 20
Puristus 11 5 2 0 1 3 14 - 8 175 - 115 20
Tahko 11 5 1 0 2 3 13 - 10 175 - 104 19
Jana 11 3 5 0 0 3 15 - 8 155 - 95 19
Espoon Pesis 11 5 0 0 1 5 11 - 12 107 - 159 16
Haarajoen Hairahdus 11 3 0 0 3 5 9 - 16 109 - 194 12
Pumu III 11 3 1 0 0 7 8 - 13 108 - 134 11
Roihu 11 2 1 0 0 8 6 - 15 150 - 183 8
Lammin Luja 11 2 1 0 0 8 6 - 17 84 - 178 8
Vipa äijät 11 0 1 0 1 9 2 - 20 55 - 206 3

Runkosarjan ottelut
Cobra II - Repe 2-1  (6-12,8-1,2-0s)
Cobra II - Puristus 2-0  (6-2,7-1)
Roihu - Cobra II 0-1  (5-6,6-6)
Cobra II - Vipa äijät 2-0  (17-2,10-1)
Haarajoen Hairahdus - Cobra II 0-2  (1-3,6-16)
Tahko - Cobra II 1-2  (18-5,1-4,0-1s)
Lammin Luja - Cobra II 0-2  (4-12,0-17)
Cobra II - Espoon Pesis 2-0  (17-2,12-3)
Cobra II - Kipe06 2-0  (8-1,17-1)
Pumu III - Cobra II 0-2  (4-6,11-14)
Cobra II - Jana 1-0  (9-1,4-4)

Ylempi loppusarja

JOUKKUE OT 3p 2p tp 1p 0p JAKSOT JUOKSUT P
Cobra II 5 1 3 0 0 1 7 - 4 51 - 57 21
Tahko 5 3 0 0 2 0 8 - 4 79 - 45 18
Jana 3 1 1 0 0 1 4 - 2 32 - 27 12
Repe 3 1 0 0 0 2 2 - 3 25 - 33 8
Kipe06 2 0 1 0 0 1 1 - 2 25 - 33 10
Puristus 3 0 0 0 1 2 1 - 6 34 - 46 4

Cobra1 - Lahti  1-2 (4-2, 3-4, 0-1) Maakuntasarja

turpeinen 0/1, nuora 2/1, eloranta 1/0, uusipaavalniemi 1/0, mehtonen 0/1, kolehmainen 0/2, virtanen 2/0

Cobra2 - RePe 2-1 (6-12, 8-1, 2-0) Aluesarja
jerry 0/2, mika 0/3, kossu 4/2, pulkkinen 1/1, jani 3/1, kuusiniemi 0/4, korpela olli 3/0, korpela riku 2/2

Cobra2 - Puristus 2-0 (6-2, 7-1) Aluesarja

kossu 3/1, jerry 0/4, jani 2/1, make 0/3, pulkkinen 2/0, mika 1/2, tomppa 0/2, mikko 1/0

Cobra1 - Kipe06 2-0 (6-4, 7-3) Maakuntasarja

Keränen 0/2, Salonen 1/4, Kossu 2/2, Jukka 2/0, Uusis 2/0, Nuora 1/0, M.Kuusiniemi 1/1, Junnu 0/1, Turpeinen 0/1, M.Kärnä 3/1, J.Kärnä 1/1

Roihu - Cobra2 0-1 (5-6, 6-6) Aluesarja

Kossu 1/4 (1.palkinto), Oksa 4/1, Mika 0/3, Jerry 0/1, Make 0/1 (2.palkinto),
Olli 0/1, Riku 1/1, Mikko 1/0 , harhoilla/väärillä 5  

Cobra1 - PäPe 2-0 (5-2, 8-3) Maakuntasarja

Salonen 1/2, Kerä 0/2, Kossu 2/2, Jukka 2/1, Junnu 0/1, Nuora 1/0,
M.Kuusiniemi 1/2, Mehtonen 1/1, Turpeinen 0/1, M.Kärnä 2/1

Vantaa - Cobra1 2-0 (13-1, 11-7) Maakuntasarja

Ronni 0/1, Keränen 0/1, Kossu 1/0, Jukka 0/2, Pablo 1/0, Nuora 2/1, Joonas 1/1, Mamba 1/0, M. Kärnä 1/0, Juuso 0/1, Make 0/1

Tahko - Cobra1 2-0 (9-4, 4-1 ) Maakuntasarja

Ronni 0/2, Hese 1/0, Jukka 2/0, Junnu 0/1, Mamba 0/1, Kossu 0/1, Nuora 1/0

Lohja - Cobra1 0-2 (2-10, 4-11) Maakuntasarja

Ronni 0/1, Hese 1/7, Junnu 3/3, Jukka 1+3/3, Uusis 4/1,
Nuora 2/2, Joonas 0/1, M. Kärnä 1/0, Juuso 0/1, harhalla 4

Cobra2 - ViPa Äijät 2-0 (17-2, 10-1) Aluesarja

Jerry 3/2, Mika 0/4, Kossu 3/1, Timo 3/3, Olli 3/2, Riku 3/2, Make 1/2, Kaitsu 2/4, Oksa 3/0, Jani 0/1, Tomppa 2/2

Haarajoki - Cobra2 0-2 (1-3, 6-16) Aluesarja

Jerry 0/6, Mika 0/3, Kossu 3/0, Make 1/2, Jani 1/0, Oksa 0/3, Jari 1/3,
Riku 1/0, Olli 1/0, Tomppa 3/1, Kaitsu 0/1, väärillä 8

Tahko - Cobra2 1-2 (18-5, 1-4, 0-1) Aluesarja

Jerry 0/3, Pousi 1/4, Kossu 0/1, Timo 2/0, Joonas 4/0, Mika 1/0, Jari 0/2, Tomppa 1/0

Lammi - Cobra2 0-2 (4-12, 0-17) Aluesarja

Oksa 0/3, Mika 1/3, Junnu 1+2/7, Timo 1+3/4, Kossu 4/2, Make 0/3,
Tuke 4/2, Olli 1+3/2 , Jari 1/1, Tomppa 1+4/2, Mikko 2/0
palkitut Olli ja Pulkkinen

Vihti - Cobra1 0-2 (0-6, 2-8) Maakuntasarja

Ronni 1/3, Hese 2/1, Junnu 1/1, Jukka 1+4/2, Tero 2/0, Mamba 0/1,
Pablo 0/2, Jussi 0/1, Kärnä 1/1, Kerä 0/2, Juuso ja Jone 0/0

Cobra2 - Kipe06 2-0 (8-1, 17-1) Aluesarja

Teemu Kari 0/2, Mika 0/2, Olli 3/3, Riku 3/3, Timo 1/3, Make 2/3,
Tuke 1+2/6, Jani 4/2, Oksa 1/0, Tomppa 3/1, Mikko - 

Riihimäki - Cobra1 0-2 (2-3,4-9) Maakuntasarja

ronni 1/1, hese 0/2, kossu 1/2, jukka 2/1, jone 1/0, junnu 2/2, tero 1+1/3, käpy 2/0, juuso 1/1, mamba- , kaitsu -
 
Cobra1 - HardRockTeam 1-2 (11-8, 5-8, 2-4) Maakuntasarja

ronni 0/2, kerä 0/6, junnu 1/2, jone 1/2, käpy 3/0, tero 2/0, juuso 1/3, jussi 2/0, kossu-, mamba-

Cobra1 - PuMu2 0-2 (7-16, 2-3) Maakuntasarja


ronni 0/1, kerä 0/2, junnu 0/1, jukka-, tero 2/1, jone 1/2, jussi 2/0, mamba 1/0, käpy 1/0, kossu 0/1, juuso-

Cobra2 - Jana 0-1 (9-1, 4-4) Aluesarja

oksa 0/1,  make 1/1, pousi 0/4, timo 2/1, olli 1/1, riku 2/3, mika 1/0, tuke-, jari -, jani 4/0, tomppa 2/0, teemu 0/1, jerry-
 
Pumu3 - Cobra2 0-2 (4-6, 11-14) Aluesarja

(tilastot puuttuu)

Espoo – Cobra1 0-1 (3-4, 2-2) Maakuntasarja

kerä 0/2, hese0/2, kossu 1/0 (1.palkinto), jukka 1/0, tero 1/0, junnu 1/0 (2.palkinto), ronni 1/0 , juuso 0/2

Cobra2 - Espoo 0-2 (17-2, 12-3) Aluesarja

timo 1/3, mika 1/2, make 2/7, olli 1/4, tomppa 6/1, oksa 1/2, jerry 2/4, jari 0/1, teemu 2/1, jani 7/2, mikko 1/1, ville 0/1

Jana - Cobra2 (3-5, 4-4) Aluesarja

teemu 0/2, mika 0/1, jari 0/2, make 1/2, riku 3/1, olli 1/0, tomppa 3/0, jerry 0/1

Päpe - Cobra1 (3-4, 11-0, 1-0) Maakuntasarja

ronni 0/1, junnu 0/2, kossu 0/1, jukka 1/0, pablo 2/0, tero 1/0

Cobra1 - Riipe 2-0 (12-3, 4-2) Maakuntasarja

ronni 0/4, tero 2/2, kossu 0/2, jukka 2/3, pablo 4/2, jone 2/1, junnu 2/1, kärnä m. 2/0,
juuso 1/0, hese 0/1

Cobra2 - Tahko 2-1 (4-7, 5-3, 2-1s) Aluesarja

teemu 0/1, pousi 0/2, jari 1/0, make 1/1, timo 0/1, riku 2/1, tuke 0/1,
olli 2/0, jerry 1/2, oksa0/2, jani 1/0 , harha / väärä 3
 

Kerava - Cobra2 0-2 (7-11, 3-4) Aluesarja

jerry 1/3, mika 1/1, jari 1/2, timo 2/4, jani 1+3/2, make 1/0, tuke 1/2, olli 1/1, mane 0/1, tomppa 1/0

MAAKUNTASARJA

MM3  Pelatut ottelut:
          
17.05.09
Päpe-Tahko 2-0 (4-1,3-1)
18.05.09
Vantaa-HardRockTea 2-0 (12-4,5-1)
19.05.09
Lohja-Riihimäki 2-1 (5-10,6-5,1-0)
Päpe-PuMu2 0-2 (2-5,0-3)
20.05.09
CobraTeam-Lahti 1-2 (4-2,3-4,0-1)
21.05.09
Vihti-Järvenpää 0-2 (3-4,3-5)
22.05.09
Tahko-Riihimäki 1-0 (3-3,11-3)
24.05.09
Espoo-Vantaa 1-2 (5-2,3-8,3-3,3-4)
Lahti-Vihti 2-0 (2-1,17-5)
26.05.09
Päpe-HardRockTea 2-1 (4-5,7-4,1-0)
27.05.09
PuMu2-Lohja 2-0 (8-4,9-1)
29.05.09
CobraTeam-Järvenpää 2-0 (6-4,7-3)
Riihimäki-Vantaa 1-2 (1-3,3-1,0-3) 02.06.09 Lohja-Vantaa 2-0 (7-6,4-2) Järvenpää-Tahko 0-2 (1-14,4-15) 03.06.09 PuMu2-Riihimäki 2-0 (7-6,13-4) CobraTeam-Päpe 2-0 (5-2,8-3) 05.06.09 HardRockTea-Vihti 2-0 (2-1,5-2) 07.06.09 Lahti-Lohja 2-1 (3-0,6-8,2-1) 08.06.09 Vihti-Lohja 0-2 (4-14,1-4) Vantaa-CobraTeam 2-0 (13-1,11-7) 12.06.09 Tahko-CobraTeam 2-0 (9-4,4-1)
14.06.09 Vantaa-PuMu2 0-2 (5-10,1-3) 15.06.09 HardRockTea-Lohja 2-1 (2-3,8-6,0-0,2-1) 16.06.09 Päpe-Vihti 2-1 (5-2,2-4,1-0) Lohja-CobraTeam 0-2 (2-10,4-11) 24.06.09 Espoo-Päpe 0-2 (1-4,7-8) 25.06.09 HardRockTea-Riihimäki 0-2 (1-6,2-7) 02.07.09 Järvenpää-PuMu2 2-0 (14-2,3-2) Lahti-HardRockTea 1-2 (12-13,12-1,6-8) 04.07.09 Riihimäki-Espoo 2-0 (4-1,11-5) Järvenpää-Lahti 2-0 (18-1,9-4) PuMu2-Vihti 2-0 (4-1,14-2) 08.07.09 Tahko-Espoo 2-0 (7-4,8-4) 09.07.09 Järvenpää-HardRockTea 0-2 (3-4,2-3) 15.07.09 Tahko-Vantaa 2-0 (7-2,7-3) HardRockTea-PuMu2 2-0 (9-6,10-0) 16.07.09 Lahti-Tahko 1-2 (8-10,5-4,0-1) Vihti-CobraTeam 0-2 (0-6,2-8)
17.07.09 Vihti-Riihimäki 0-1 (2-2,4-9) 25.07.09 Järvenpää-Päpe 2-0 (8-3,10-3) 27.07.09 Vantaa-Päpe 0-1 (3-3,2-7) CobraTeam-HardRockTea 1-2 (11-8,5-8,2-4) 29.07.09 CobraTeam-PuMu2 0-2 (7-16,2-3)
01.08.09 Riihimäki-Lahti 2-0 (17-2,6-0) 02.08.09 Vihti-Espoo 2-1 (6-1,3-4,1-0) 03.08.09 HardRockTea-Tahko 0-2 (5-8,2-5) 05.08.09 Riihimäki-CobraTeam 0-2 (2-3,4-9)
06.08.09 Lohja-Järvenpää 1-0 (10-8,3-3) Espoo-Lahti 1-0 (6-2,2-2) 07.08.09 Riihimäki-Päpe 2-0 (23-6,7-2) 08.08.09 PuMu2-Espoo 2-1 (7-3,6-7,1-0) 09.08.09 Päpe-Lahti 2-0 (5-3,5-1) 10.08.09 Vihti-Vantaa 2-0 (9-5,7-6) Espoo-HardRockTea 2-0 (9-2,5-4) Lahti-PuMu2 0-2 (4-16,2-14) Tahko-Lohja 2-0 (7-4,13-2) 11.08.09 Riihimäki-Järvenpää 2-1 (6-4,6-7,1-0) 12.08.09 Espoo-CobraTeam 0-1 (3-4,2-2) Tahko-Vihti 2-0 (7-1,8-1) 13.08.09 Lohja-Päpe 1-2 (8-3,9-12,2-3) Vantaa-Lahti 2-0 (6-1,12-1) 14.08.09 Vantaa-Järvenpää 1-2 (1-2,9-6,1-2) 15.08.09 Lohja-Espoo 1-2 (3-8,8-3,0-6) 16.08.09 PuMu2-Tahko 2-0 (6-5,17-13) Espoo-Järvenpää 0-2 (1-6,2-3) 08-16-2009 22:37:20 SARJATAULUKKO MM3 MIEHET MkS ETELÄLOHKO JOUKKUE OTT 3P 2P TP 1P 0P JAKSOT JUOKS P PuMu2 11 8 1 0 0 2 18- 5 (172-105) 26 Tahko 11 7 2 0 0 2 17- 5 (168- 87) 25 CobraTeam 11 5 1 0 2 3 13- 10 (126-114) 19 Järvenpää 11 5 1 0 1 4 13- 10 (129-110) 18 Riihimäki 11 4 2 0 2 3 13- 10 (146-101) 18 Päpe 11 3 4 0 0 4 13- 11 ( 98-122) 17 HardRockTeam 11 3 3 0 1 4 13- 13 (115-140) 16 Vantaa 11 3 2 0 1 5 11- 13 (125-104) 14 Lohja 11 2 2 0 4 3 11- 15 (119-153) 14 Espoo 11 1 2 0 3 5 8- 16 ( 95-115) 10 Lahti 11 1 2 0 2 6 8- 17 (103-175) 9 Vihti 11 1 1 0 1 8 5- 18 ( 65-135) 6




Jatkosarja

MJY  Pelatut ottelut:
          
17.05.09
Päpe-Tahko 2-0 (4-1,3-1)
19.05.09
Päpe-PuMu2 0-2 (2-5,0-3)
22.05.09
Tahko-Riihimäki 1-0 (3-3,11-3)
29.05.09
CobraTeam-Järvenpää 2-0 (6-4,7-3)
02.06.09
Järvenpää-Tahko 0-2 (1-14,4-15)
03.06.09
PuMu2-Riihimäki 2-0 (7-6,13-4)
CobraTeam-Päpe 2-0 (5-2,8-3)
12.06.09
Tahko-CobraTeam 2-0 (9-4,4-1)
02.07.09
Järvenpää-PuMu2 2-0 (14-2,3-2)
25.07.09
Järvenpää-Päpe 2-0 (8-3,10-3)
29.07.09
CobraTeam-PuMu2 0-2 (7-16,2-3)
05.08.09
Riihimäki-CobraTeam 0-2 (2-3,4-9)
07.08.09
Riihimäki-Päpe 2-0 (23-6,7-2)
11.08.09
Riihimäki-Järvenpää 2-1 (6-4,6-7,1-0)
16.08.09
PuMu2-Tahko 2-0 (6-5,17-13)
22.08.09
Tahko-PuMu2 2-0 (8-7,9-4)
23.08.09
Päpe-Järvenpää 2-0 (9-1,4-2)
25.08.09
Päpe-CobraTeam 2-1 (3-4,11-0,1-0)
Tahko-Järvenpää 2-0 (11-9,2-1)
Riihimäki-PuMu2 0-2 (3-4,4-5)
29.08.09
Järvenpää-CobraTeam 0-1 (7-7,3-4)
31.08.09
PuMu2-CobraTeam 2-0 (11-0,5-2)
03.09.09
CobraTeam-Riihimäki 2-0 (12-3,4-2)
06.09.09
PuMu2-Päpe 2-0 (5-3,6-3)
08.09.09
CobraTeam-Tahko 0-2 (4-5,1-8)
Järvenpää-Riihimäki 2-0 (10-1,14-0)
09.09.09
Riihimäki-Tahko 0-2 (3-10,0-6)
10.09.09
PuMu2-Järvenpää 2-1 (12-3,4-5,3-1)
12.09.09
Päpe-Riihimäki 1-2 (9-3,7-8,1-1,1-2)
13.09.09
Tahko-Päpe 2-0 (21-2,15-0)
          
09-14-2009 21:24:32       SARJATAULUKKO                                       
MJY M MkS YL.JATKOSARJA ETELÄ                                                 
JOUKKUE     OTT 3P 2P TP 1P 0P JAKSOT   JUOKS    P                            
                                                                              
Tahko        10  7  1  0  0  2 15-  4 (171- 77) 23                            
PuMu2        10  7  1  0  0  2 16-  5 (140- 97) 23                            
CobraTeam    10  4  1  0  1  4 10- 10 ( 90-109) 15                            
Järvenpää    10  3  0  0  2  5  8- 13 (114-122) 11                            
Päpe         10  2  1  0  1  6  7- 15 ( 81-137)  9                            
Riihimäki    10  1  2  0  0  7  6- 15 ( 93-147)  7                            
©2018 Cobra Team Hyvinkää - suntuubi.com